prev next
1|2|3|4|5|6|7|8

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Stínící střešní systém VERGOLA® může být ve venkovním prostoru použit jako samostatně stojící konstrukce nebo součást stávající budovy. Lze jej kombinovat s tradičními i moderními materiály.

Barevné provedení:

Bílá / Surfmist
Světle šedá / Shale grey
Tmavě šedá / Woodland grey                         Béžová / Paperbark

Materiál: Lamely jsou vyrobeny z prvotřídní australské oceli Colorbond®.
COLORBOND ® ocel má vysoce odolný lak, který vyžaduje minimální nároky na údržbu. Neloupe se, nepraská, je nehořlavý, odolává všem povětrnostním vlivům a je bezpečný. Vyzkoušen a ověřen v průběhu posledních 45-ti let v nejnáročnějších klimatických podmínkách v celém světě. Testován na korozi 1000 hodin v solné mlze.
Výrobce se zaručuje 10 lety na tento materiál.
Rozměr lamel  
Šířka:  200 mm
Standardní délky:  2600 mm
3000 mm
3600 mm  
Nestandardní délka: lamely lze upravit na přesně požadovanou délku
Rozměr plochy zastínění: Maximální rozměr jednoho pole bez dělení je 6100 x 3600 mm  /vnitří rozměr konstrukce/. Systém VERGOLA® umožňuje konstrukčně projektovat různé tvary a velikosti zastínění dle potřeb a přání majitele.
Rotace lamel: 0 - 155 ° /tato rotace je ideální pro zajištění dostatku světla, stínu a ventilace/.
Tvar: Patentovaný aerodynamický tvar lamel /elipsa/ zajišťuje nejlepší ventilační efekt (proudění, ochlazování vzduchu).


ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ SYSTÉMU VERGOLA®

Dešťový senzor: V případě deště se lamely samy uzavřou a vytvoří voděodolnou střechu.
Motor: Příkon motoru 12 V
Vnitřní okap: Po celém vnitřím obvodu rámu je vsazen okap ve sklonu 1 - 3°.
Ovládání: Dálkové; jedním ovladačem může být řízeno až 6 polí/motorů
Řídící jednotka: Napojena na příkon 220 V; množství kabeláže do motoru závisí na počtu polí a vzdálenosti od motoru. V případě více polí je ke každému motoru přiveden samostatný kabel.
Svod vody:

Svod vody je řešen individuálně, v závislosti na materiálu konstrukce a vhodném technickém řešení. Standardní provedení u VERGOLY® v AL rámu je svod vody skryt přímo do podpěry konstrukce.

 

 

DALŠÍ DŮLEŽITÉ SKUTEČNOSTI SYSTÉMU VERGOLA®

Váha:

max. 16,5 kg/m2

Voděodolnost:

Po uzavření lamel je systém z 99% voděodolný a přebytečná voda je odvedena vnitřními okapy do svodu. Při extémně silném dešti může voda prokapávat přes zámky lamel.
Pro ještě lepší zabezpečení nepropustnosti vody nabízíme zákazníkům gumové těsnění lamel.

Zimní období:

Systém VERGOLA® není primárně určen jako ochrana před sněhem. Max. sněhová zátěž je 100 kg/m2. Vždy je nutno porovat se sněhovou mapou. Na zimu proto doporučujeme systém otevřít a sníh nechat propadávat. Systém tím umožní 90% prostup světla.

Běžná údržba systému:

Systém VERGOLA® je bezúdržbový, neošetřuje se žádnými nátěry. V případě znečištění stačí omýt vodou (ostříkat hadicí).

Životnost:

Prakticky ověřená živostnost 27 let. Stínicí lamelový systém VERGOLA® je distribuován po celém světě, ve všech podnebných pásmech.

Zakázková výroba:

K našim zákazníkům přistupujeme individuálně a velice pečlivě jim nasloucháme. VERGOLA® je jedinečným systémem, který je skutečně flexibilní a nabízí nespočet řešení. Každá stavba je vždy originálem. Našim heslem, kterým se řídíme a dodržujeme jej, je v první řadě spojojenost zákazníka a naše spolehlivost.

   
   
   

 

Příklady použití

 

KONSTRUKCE PRO SYSTÉM VERGOLA®

 

KOMPLETNÍ REALZACE OD NÁS:

 

 

CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE je vyrobena ze silnostěnného hliníku, profil 250 x 100 mm.      Barvu konstrukce je možno libovolně volit dle RAL vzorníku.

 

CELODŘEVĚNÁ KONSTRUKCE z kvalitního lepeného smrkového dřeva. Barvu konstrukce je možno libovolně volit dle vzorníku barev.

-------------------------------

Systém VERGOLA® lze zabudovat do všech typů konstrukcí a materiálů: hliník, dřevo, beton, ocel, kov, cihla, kámen, cetris atd.

výška límce konstrukce: 250 mm
šířka konstrukce:

100 mm ( hliníková konstrukce

120 mm (dřevěná konstrukce)

na míru - dle přání zákazníka

ZÁRUKA

 
Záruka na nejvíce exponované části: LAMELY V POVRCHOVÉ BAREVNÉ ÚPRAVĚ COLORBOND®, jež jsou nejdražší a nejexponovanější součástí systému VERGOLA®, poskytujeme ZÁRUKU 10 LET.
Na ELEKTRICKÉ ČÁSTI VERGOLY® - motor, řídící jednotka - ZÁRUKA 5 LET.